Konečně jsme se dočkali! Po více než roce nám vládní opatření dovolují se znovu začít setkávat a my toho chceme patřičně využít. Možná si ještě vybavíte, že když jsme šli v roce 2018 jako samostatné hnutí do komunálních voleb, naše motto znělo „Žít, ne pouze bydlet“. Vždy, když to šlo, tak jsme se tímto mottem řídili a organizovali pro občany Peček a Velkých Chvalovic mnoho různých akcí a teď bychom se k těmto akcím rádi vrátili.

Přijměte tedy naši pozvánku na následující akce:

18.9. Food festival ve Velkých Chvalovicích

Uvařte, upečte, ugrilujte nebo umíchejte jakékoliv pochutiny nebo dobroty a podělte se se svými sousedy, kamarády a známými o své oblíbené recepty! Svá kulinářská díla můžete nabízet zdarma nebo prodávat a se svým výdělkem se také můžete podílet na dobré věci, protože výtěžek z akce plánujeme použít na dobročinné účely. Aby však měli naši kuchaři své výrobky komu prodávat, potřebujeme co nejvíce hladových krků; zastavte se tedy v sobotu kolem poledne na Chvalovické fotbalové hřiště!

Facebooková událost akce: https://fb.me/e/27Oq2to5A 

 

Pro více informací o těchto akcích, prosím, sledujte facebookový profil Naše Pečky nebo naše webové stránky na www.nasepecky.cz. Na všech uvedených akcích se také budete moct potkat se členy našeho hnutí, kteří si rádi vyslechnou Vaše názory a připomínky k dění ve městě nebo odpoví na jakékoliv Vaše dotazy. Těšíme se na setkání!

 

Detaily připravovaných akcí budeme zveřejňovat postupně